fbpx

Burhan Cebeci

Merhaba ben Burhan Cebeci, bir kamu üniversitesinde akademisyen olarak görev yapmaktayım. Üniversitede öğretim elemanı olmama ve mesleğimi çok sevmeme rağmen, hep bir girişimci olmak, bir şeyler üretmek, istihdam sağlamak, hayırlara vesile olmak istemişimdir. Bu yüzden akademik kariyer yapmak için fazla uğraşmadım ve hep işimin yanında yapabileceğim ek gelir arayışında oldum. Fakir bir aileden geldiğim için para kazanmak benim için daha önemliydi. Ek gelir elde etmenin bir çok yöntemini öğrendim, bir çok projeye katıldım ve projeler yaptım. Bu çalışmalarda bilişim sektörü benim için hep ön plandaydı, interneti hep büyük bir fırsat olarak gördüm. 25 yıl öncesinden bugünleri görüp, gelecekte internetin çok büyük fırsatlar sunacağını anlatan yazılar okuyor ve kendimi bu günlere hazırlıyordum. İnternet sınırı olmayan bir fırsatlar dünyası ve her geçen gün yeni zenginlerin ortaya çıkmasına vesile oluyor.

25 Yıllık Dijital Deneyim

Sağlıkçı olmama rağmen, tamamen kendi çabamla kodlama öğrendim. Sonradan Açık Öğretim Fakültesi Web Tasarım ve Kodlama bölümünden neredeyse hiç çalışmadan 2 yılda mezun olup diplomamı aldım. Zaten 25 yıldır içinde olduğum bir konuydu. Ayrıca Google ile çalışmanın kârlı bir iş olacağını gördüğüm için sunduğu her şeyi öğrenmeye çalıştım, videolarını izledim, sınavlarına katılarak Google Sertifikası almaya hak kazandım. Uzun yıllar önce hazır site ve hosting hizmeti verdiğim www.sitenhazir.com sitesini, daha sonra ve web tasarım ve SEO hizmeti verdiğim https://horizonwebdizayn.com sitesini kurmuştum. Bir web sitesini Google'da 1.sayfaya çıkarma konusunda çok çalıştım, deneyim kazandım, bu konuda yüzlerce referansım var. Bu işler sayesinde binlerce kişi ile tanıştım, yüzlerce web tasarım projesi yaptım, çok iyi paralar kazandım ve kazandırdım. Bir çok kişinin kendi işini kurmasına yardımcı oldum, hâlâ bu konuda çalışmaya devam ediyorum.

Ters Giden Bir Şeyler Vardı

26 yıllık akademisyenliğim süresinde özellikle son 10 yıldır bir şeylerin yanlış gittiğinin farkındaydım. Maalesef mezun ettiğimiz öğrencilerin bölümleriyle ilgili iş bulma oranları giderek düşüyordu. Hatta 4 yıl önce mezun ettiğimiz sınıftan hiç atama olmadığını öğrendiğimde şok oldum. Herkes küçüklüğünden beri şartlandığı şekilde gözünü memurluğa dikmiş, KPSS'ye gireyim atanayım sırtımı devlete dayayıp rahat edeyim derdindeydi, ama o devir çoktan kapanmıştı. Gençler de bunun farkındaydı ama özgür yetişmedikleri ve o güne kadar hep büyüklerinin komutuyla hareket ettikleri için ne yapacaklarını bilmiyorlardı. Yaptığım projelerden dolayı bana zaman yetmezken öğrenciler yapacak iş bulamıyordu. Bu yüzden yıllardır öğrencilerimin ufkunu açmak için derslerde sürekli "Her şeyin başına e harfi gelmeye başladı, farkında mısınız?" diyerek dijital dönüşümden bahsediyor ve bu konuda kendilerini geliştirmelerini tavsiye ediyordum. Son bir kaç yıldır öğrencilerimi yaptığım projelere dahil etmeye ve ücretsiz dijital eğitimler vermeye başladım.

Gano Excel ve Kırmızı Reishi Mantarı

2014 başlarında bana bir arkadaşım bu işten bahsetti ama zaten yoğun olduğum için ilgimi çekmemişti fakat kırmızı reishi mantarını araştırıyordum. Bir kaç aylık araştırma sonucunda bu mantarı sağlıklı beslenme adına hayatıma almam gerektiğine karar verdim be firmaya üye olup ürünleri sipariş ettim. O günden beri ürünleri her gün kullanıyorum ve bağışıklık ve zindelik anlamında gerçekten çok faydasını gördüm, neredeyse hastanenin yolunu unuttum fakat iş boyutuna bakmaya fazla zamanım olmuyordu. Çünkü bu işi yapan diğer liderler gibi koşturamıyordum. Ta ki pandemi çıkana kadar. Pandemi online eğitimlerin her kes tarafından öğrenilmesine sebep oldu. Aslında bir kaç yıl önce online eğitimleri denemiştim ama insanları bir araya toplamak çok zordu. Pandemiyle birlikte herkes online geçince aslında benim zamanım gelmişti ve derhal harekete geçtim. Pandemi döneminde bu işi çok ciddiye aldım ve çok güzel paralar kazanmaya ve aynı şekilde kazandırmaya başladım. Türkiye'de en çok kazananlar listesine girdim, ücretsiz tatillere gitmeye başladım.

Başarı Okulu

Pandeminin hemen başlarında kurduğum Başarı Okulu eğitimleri sayesinde bir çok lider yetişti ve ciddi para kazanmaya başladılar. 25 yıllık dijital tecrübem sayesinde ekibe ciddi destek sağlama imkanım oldu. Ekibime katılarak siz de çok güzel kazançlar elde edebilir ve ekip kurarak büyük paraya gidebilirsiniz.

Gano Excel'in Eşsiz Avantajlarından Yararlanmaya Hemen Başlamak İçin Şimdi Üye Olun

Gano Excel üyeliği için giriş aidatı, başlangıç paketi, yenileme ücreti, aidat ve paket ücreti gibi herhangi bir isim altında hiçbir bedel alınmaz. Üye olduğunuzda ürünlerimizi ömür boyu geçerli olmak üzere %20 indirimli alabilir ve memnun kaldığınız ürünleri çevrenizdeki insanlara tavsiye ederek sipariş verdiğiniz ürünlerden ve tavsiye ettiğiniz kişilerin satın aldığı ürünlerden teşvik primi kazanabilirsiniz.